دسته های اخبار
اخبار و رویدادها
کد مطلب : 501  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 471   |   تاریخ درج: دوشنبه, مهر 22, 1398   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: خبرگزاری فارس

 

هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز از 13 تا 17 آبان در تبریز برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا پورمحمدی دیشب در حاشیه رونمایی پوستر هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز «رینوتکس» در گفتوگو با خبرنگاران اظهار کرد: آبان ‏ماه هر سال تقریبا همزمان با هفته پژوهش نمایشگاه «رینوتکس» در استان ما برگزار میشود؛ امسال نیز این نمایشگاه از 13 تا 17 آبانماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: در سال‌جاری که سال رونق تولید و حمایت از فناوری ایرانی است، فلسفه برگزاری نمایشگاه این خواهد بود که ما نیازهای صنعت و بخش‌های تولیدی کشور را همراه با توانمندیهایی که در داخل برای تولید انواع فناوریها وجود دارد کنار هم قرار دهیم تا این سرمایهگذاریها و تلاش اندیشمندان برای رفع مسائل و مشکلات استان صرف شود.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در چهار بخش و 18 زون عمدتا در حوزه   فناوریهای نوین برگزار میشود؛ در واقع میخواهیم متقاضی و مصرف‌کننده فناوری را در کنار هم قرار دهیم و به این ترتیب هم تولید علم و دانش در استان جهتدار باشد و هم نیاز صنعت را در داخل کشور تامین کنیم.

استاندار آذربایجان‌شرقی توضیح داد: تلاش‌های تیم اجرایی برای برنامه‌ریزی این نمایشگاه از ماه‌ها قبل شروع شده و از اول شهریور ماه سامانه ثبت‌نامی نمایشگاه به آدرس WWW.RINOTEX.IR برای مراجعه و ثبت‌نام فناوران علاقمند فعال گردیده است.

وی افزود: این نمایشگاه و جشنواره توسط مدیریت منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی و نمایشگاه بین‌المللی تبریز با همکاری تمامی دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط در استان برگزار می‌گردد

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)