دسته های اخبار
اخبار و رویدادها
کد مطلب : 499  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 597   |   تاریخ درج: دوشنبه, مرداد 28, 1398   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی موسسه

 

دستاوردهای جدید مرکز رشد فناوری رازی در نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته تهران

دستاوردهای مرکز رشد فناوری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در غرفه این موسسه در هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته معرفی شده است. 


به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، یکی از بخش های غرفه موسسه رازی در هجدهمین نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته تهران به مرکز رشد فناوری رازی اختصاص داده شده است.

 
در این غرفه برخی از محصولاتی که با همکاری موسسه رازی توسط شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد ساخته شده، معرفی شده است.

دستگاه اولتراسانتریفیوژ دارویی با قابلیت ۶۰ هزار دور در دقیقه که برای نخستین بار در کشور با همکاری موسسه رازی و شرکت دانش بنیان ساخته شده و فقط چند کشور در دنیا به توانایی ساخت آن دست پیدا کرده اند، از برجسته ترین محصولات هایتک دارویی کشور محسوب می شود که در غرفه موسسه رازی به نمایش گذاشته شده است.

 در بخشی دیگر نیز کیت های تشخیصی بیماری های دامی یون و بروسلوز از دستاوردهای مرکز رشد فناوری موسسه رازی، معرفی شده است.

کیت یون گرچه از مهم‌ترین کیت های تشخیصی شناخته شده در دنیا است و ساخت آن پیچیدگی های خاصی دارد اما محققان کشورمان با همکاری موسسه رازی موفق به دست یابی به دانش فنی ساخت این کیت شدند.
    

آنتی ژن های رنگی تشخیصی، ادجوان روغنی مصرف دام و طیور و دستگاه فرمانتور از دیگر محصولات مرکز رشد رازی است که در غرفه موسسه رازی واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، طبقه همکف سالن میلاد (۳۱(A در هجدهمین نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته برای بازدید فعالان صنعت دام و طیور و شرکت های دارویی معرفی شده است.

 

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)