دسته های اخبار
اخبار و رویدادها
کد مطلب : 471  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 474   |   تاریخ درج: يکشنبه, تير 10, 1397   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: مسئول پورتال

 

نمایشگاه صنایع دارویی ExpoPharm 2018

شرکت تجارت هوشمند هیراد در نظر دارد با همکاری مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی پاویون محصولات صنایع دارویی ایران را در نمایشگاه صنایع دارویی آلمان اجرا نماید.


بر همین مبنا، پاویون با فضای حدود 60 متر استقرار و نمایش محصولات 6 شرکت تولیدکننده محصولات حوزه دارویی مرتبط با نمایشگاه در سالن اصلی نمایشگاه برای پاویون ایران در نظر گرفته شده است.

همچنین بر مبنای برنامه حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از شرکتهای دانش‌بنیان در نمایشگاه EXPOPHARM 2018 در حوزه دارو و صنایع مرتبط که در تاریخ 18-21 مهرماه 1397  در شهر دوسلدرف آلمان برگزار میگردد، بصورت حضور در پاویون ملی ج.ا. ایران حمایت می‌گردد. لذا کلیه شرکتهای دانش‌بنیان دارای توان صادراتی می‌توانند درخواست خود را حداکثر تا تاریخ 1397/02/15 از طریق سایت http://hiradltd.com/expopharm2018/ اعلام نمایند.

اطلاعات کلی این نمایشگاه به شرح ذیل می‌‌باشد:

زمان و شهر برگزاری

دوسلدورف – 10تا 13 اکتبر 2018

تعداد شرکت های شرکت کننده

بیش از 500 شرکت

تعداد بازدید کننده

بیش از 27000 نفر

حوزه های برگزاری

تمامی حوزه های مرتبط با دارو و تجهیزات دارویی

وب سایت نمایشگاه

www.expopharm.eu

 

 شایان ذکر است نمایشگاه داروسازی مونیخ (Expopharm) یکی از بزرگترین نمایشگاه های تجاری داروسازی در اروپاست. این نمایشگاه سالیانه برگزار شده و بیش از 27000 بازدیدکننده تجاری و 500 غرفه دار در آن شرکت می کنند. نمایشگاه داروسازی مونیخ شامل چندین کنفرانس کلیدی، رویدادهای ویژه و مکان های کسب و کار و تجارت می شود، که مهمترین آنها FIP (کنگره جهانی داروسازی و علوم دارویی) و ABDA، گردهمایی سیاسی مرکزی سال برای داروسازان آلمان، می باشند. این گردهمایی بین المللی، بزرگترین تولیدکنندگان و خریداران عمده فروش و همچنین داروسازان را از سرتاسر جهان گرد خود جمع می کند و آخرین نوآوری ها و سبک هایی را که به این بخش شکل می دهند را ارائه می دهد. با چنین برنامه فشرده ای، نمایشگاه Expopharm مونیخ یکی از بهترین نمایشگاه ها در این زمینه می باشد.

لینک ورود به وبسایت نمایشگاه: www.expopharm.eu

تلفن تماس و دریافت اطلاعات بیشتر : 66421605 داخلی 105 _ آقای مهندس قزوینیان

 

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)