دسته های اخبار
اخبار و رویدادها
کد مطلب : 461  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 747   |   تاریخ درج: چهارشنبه, بهمن 18, 1396   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: مهر

 

سی و پنجمین کنفرانس پارک‌های علم و فناری در اصفهان برگزار می شود

معاون پشتیبانی و فناوری شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان گفت: سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناری از ۱۱ تا ۱۴ شهریور سال آینده در هتل عباسی اصفهان برپا شود.


به گزارش خبرنگار مهر، حسن خاکباز عصر دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به اینکه بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب توجه به اقتصاد دانش‌بنیان یکی از مولفه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: به جرات می‌توان گفت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان یکی از نهادهای موفق در این زمینه بوده است.

وی با  تاکید بر اینکه فعالیت‌ها و دستاوردهای شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان زبانزد همه کشورهای جهان است، تصریح کرد: میزان صادرات تولیدات این شرکت‌ها مصداقی بر این مدعاست.

معاون پشتیبانی و فناوری شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان در ادامه با اشاره به عضویت شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و همچنین ۳۰ پارک دیگر در سطح کشور در انجمن بین‌المللی پارک‌های علمی و فناوری هستند، افزود: این انجمن دارای ۴۰۰ عضو است و قرار است بزرگ‌ترین رویداد علمی این انجمن سال آینده در اصفهان برگزار شود.

وی با بیان اینکه میهمانان این همایش بزرگ علم و فناوری متخصصان این بخش هستند، ابراز داشت: ما در این همایش میزان حدود ۴۰۰ شرکت‌ کننده خارجی خواهیم بود.

خاکباز با اشاره به اینکه دریافت میزبانی این کنفرانس جهانی با سختی‌های زیادی همراه بوده است، گفت: برای اثبات قابلیت ایران برای برگزاری این همایش بیش از ۶۰ مذاکره با مسئولان مختلف جهانی انجام داده‌ایم و در نهایت با ۷۳ رای مثبت از ۸۵ رای موجود موفق به دریافت این میزبانی شده‌ایم.

وی با بیان اینکه سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناری در اصفهان برگزار می‌شود، افزود: قرار است این کنفرانس جهانی از ۱۱ تا ۱۴ شهریور سال آینده در هتل عباسی اصفهان برپا شود.

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)