کد مطلب : Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 416   |   تاریخ درج: Tuesday, September 11, 2018   |   ساعت: 12:00 AM   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی موسسه رازی

 

معرفي تازه ترين دستاوردهاي فناورانه مركز رشد موسسه رازي در نمايشگاه دام و طيور تهران

همزمان با برگزاري نمايشگاه بين المللي دام و طيور تهران ٩٧، موسسه رازي با معرفي محصولات جديد خود، توانمندي محققان كشورمان را در اين حوزه به نمايش گذاشت.


موسسه رازي در هفدهمين نمايشگاه بين المللي دام، طيور و صنايع وابسته تهران با حضور شركت هاي داخلي و خارجي در فضايي حدود ٢٠٠ متر ضمن ارائه توليدات كنوني خود، توليدات و محصولات فناورانه جديد را كه حاصل تحقيقات كاربردي محققان اين مجموعه و محققاني از بخش خصوصي است، براي آشنايي فعالان صنعت دام و طيور و عرضه در كشور  معرفي كرده است.

بر اساس اين گزارش، نمونه هايي از كيت هاي تشخيصي بيماري هاي دامي يون و بروسلوز در گاو و گوسفند كه براي نخستين بار در كشور با همكاري موسسه رازي و يكي از شركت هاي دانش بنيان مستقر در اين مجموعه توليد شده، در اين نمايشگاه عرضه شده است.

 همچنين دستگاه اولتراسانتريفيوژ با توانايى ٦٠ هزار دور در ثانيه و قدرت ٥٠٠ جي مورد استفاده در صنايع غذائي و دارويي و دستگاه فرمانتور ٣٠ ليتري شيشه اي براي معرفي به فعالان و صاحبان صنايع غذايي و دارويي به نمايش در آمده است.

دستگاه خشك كن محصولات غذائي و دارويي با كيفيت بالا با نام دستگاه فريز درایر از ديگر فناوري هاي جديدي است كه موسسه رازي به عنوان مشاور در توليد آن نقش داشته و در اين نمايشگاه معرفي شده است.

Share نسخه مخصوص چاپ